Kurumsal

Hakkımızda

Firmamız 1965 yılında toptan ve perakende alanında hazır giyim sektöründe hizmet vermeye başladı.

1996'da hazır giyim sektöründe 31. yılını dolduran firmamız satış faaliyeti yanı sıra üretim alanında da olması gerektiğine karar vererek, günün en son teknoloji olanakları ile üretime başladı.

1999 yılına kadar sadece iç pazarda müşterilerine en iyi hizmeti veren  firmamız, bu tarihte ilk ihracatını gerçekleştirerek dış pazarda da boy göstermeye başlamıştır.Günümüzde ise dış pazardaki konumunu güçlendirmiştir.

Bu geçen süreçte firmamız gelen talebi karşılamakta güçlük çekince üretim kapasitesini arttırma kararı aldı ve 2006 yılında 5000 metre karelik kapalı alana sahip olan yeni fabrikamıza geçiş yaparak üretim kapasitemizi arttırdık.

Firmamız emin adımlarla büyüyerek ve günümüz son teknolojilerini kullanarak erkek, bayan ve çocuk; iç giyim, pijama, eşofman, t-shirt ve çorap üretimi yapan bir firma konumuna geldi.

Firmamız, perakende mağazalarımızda da kendi ürettiğimiz ürünlerin yanında Pierre Cardin, Us Polo, Eros, Miss Claire, Kom, Yeni İnci, Blackspade, Feyza  gibi kaliteli ve marka ürünlerinde satışını yapmaktadır.

Şu an günümüzde ise gün geçtikçe artan perakende şubelerin yanında toptan satış yaptığımız genel merkezimiz ve hem yurtiçi hem de yurtdışı satış yapmamıza olanak sağlayan fabrikamız ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Misyonumuz

Mutlu çalışanları  ile rahatlığı ve kaliteyi önemseyerek ürettiği yenilikçi doğal ürünleri, özel giyimde kendini farklı hissetmek isteyenlerle buluşturmak.

Vizyonumuz

Hayalleri gerçeğe, hisleri mutluluğa dönüştüren evrensel «tek adres» olmak.

Temel Değerlerimiz

  • Müşteri sadakati bizim sürdürebilirliğimizdir.
  • Dürüstlük ilkesi ile çalışan, özverili, güven veren, takım çalışmasını önemseyen ve misafirlerimiz için hizmet vermekten keyif alan «mutlu» çalışanlarız.
  • Liyakatlı, değişime açık, çalışanlarını geliştiren, adil ve keyifli bir ortam sunan, aidiyet duygusu yüksek, sonuç odaklı, halden anlayan ve takdir eden etkin bir yönetim anlayışına sahip liderleriz.
  • «Yapılan işi daha farklı nasıl yapabilirim» bakış açısı ile işimizi çok yönlü düşünür, ticari kazanca dönüşen yeniliği önemseriz.
  • Yaşanabilir bir dünya için, «aile mutluluğunun» sürdürebilirliğini sağlayacak sosyal sorumluluk uygulamaları ile toplumda farkındalık sağlarız.